Contact

Adres Groningen
Leningradweg 14
9723 TP Groningen

Adres Zwolle
Oude Marswal 38
8015 ED Zwolle

info@bureaubiota.com

Stel hier uw vraag, dan nemen we zo snel mogelijk contact met u op.

Christophe Brochard: 
06 25 29 60 88 (ma t/m vr)
c.brochard@bureaubiota.com

Gabi Milder: 
06 24 62 03 14 (ma t/m vr)
g.milder@bureaubiota.com

Rink Wiggers: 
06 12 85 25 59 (ma t/m vr)
r.wiggers@bureaubiota.com

Saskia de Vries: 
06 27 26 41 57 (do & vr)
s.devries@bureaubiota.com

Nynke Sijtsma:
06 46 09 18 27 (ma t/m wo & vr)
n.sijtsma@bureaubiota.com

Linda Verloop:
06 15 43 29 19 (ma, di, wo & vr)
l.verloop@bureaubiota.com

Jantien Vogel:
06 15 11 04 11 (ma, di en do, vr)
j.vogel@bureaubiota.com

Henk van der Meulen:
06 17 20 69 14 (do & vr)
h.vandermeulen@bureaubiota.com

Delen

Wij hebben op dit moment geen ruimte om een nieuwe stagiaire of student te begeleiden.